Od pewnego czasu w ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się Kross Level. Jest to rower, który jest przeznaczony dla prawdziwych wyczynowców i który „lubi” mocną jazdę. Sprawdźmy, jakie cechy wyróżniają go na tle innych, bardziej „stonowanych” modeli.

Niewielka masa

Pierwszą cechą tego niezwykłego jednośladu, która od razu rzuca się w oczy, jest jego niewielka masa. Wynosi ona zaledwie 9 kilogramów, co czyni ten rower jednym z najlżejszych na rynku. Wiąże się z tym aspekt praktyczny, gdyż tak niewielka waga przedkłada się na znacznie efektywniejszą i bardziej dynamiczną jazdę.

Hamulce

Kross Level to nie tylko masa, ale też bardzo dobrze zaprojektowany układ hamujący, oparty na klasycznym, tarczowym mechanizmie, zasilanym przez instalację hydrauliczną. Wprowadzona do niej ciecz gwarantuje szybką bezwładność tarczy, co pozwala na skrócenie czasu ewentualnej reakcji rowerzysty.

Koła

Duża średnica kół pozwala na jeszcze szybszą i efektywniejszą jazdę. Ponadto model Kross Level posiada specjalne, carbonowe obręcze, które są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia zewnętrzne niż klasyczne, aluminiowe rozwiązania.

Uchwyty

Ten niezwykły model roweru nie mógłby obejść się bez niezwykłych… uchwytów na kierownicę. Zastosowano tu nowatorskie rozwiązanie oparte na piance silikonowej. Zapewnia ona doskonałą absorpcję drgań, z jednoczesnym, plastycznym dopasowywaniem się do kształtu ręki.

Podsumowując, dostępne w naszej ofercie jednoślady Kross Level zapewniają maksymalny komfort jazdy i to zwłaszcza na bardzo niestabilnym podłożu.

Więcej dowiesz się na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-elektryczne/kross-level-boost-2-0-kolo-29-black-graphite-silver.html