TT1840

Choć w naszej ofercie skupiamy się na bezprzewodowych (akumulatorowych) urządzeniach do mycia podłóg, to nie oznacza to wcale, że nie zajmujemy się również dystrybucją innych rozwiązań, również tych zasilanych przewodowo.

Przewodowe urządzenia czyszczące również mają swoje zalety. Doceniają je zwłaszcza te osoby, którym zależy na szybkim wyczyszczeniu bardzo dużych powierzchni. Sprawdźmy zatem, czym wyróżniają się te urządzenia i dlaczego warto je wybrać.

Kabel = większa moc

Kablowe urządzenie do mycia podłóg charakteryzuje się znacznie większą mocą, niż jego bezprzewodowy odpowiednik. Dzięki bezpośredniemu zasilaniu przewodowemu, możliwe jest nie tylko zwiększenie liczby dostępnych funkcji produktu, ale przede wszystkim – wzrost jego skuteczności działania. Dlatego też urządzenia kablowe bardzo często posiadają dodatkową funkcję osuszania.

Mniejsza masa

W rozwiązaniach zasilanych kablem, ogólna masa urządzenia jest znacznie mniejsza, niż w przypadku rozwiązań akumulatorowych. W niektórych szorowarkach kablowych w ogóle nie zamontowano ogniw akumulatorowych. Dzięki temu są one znacznie lżejsze i bardziej ekonomiczne w działaniu. Cecha ta przedkłada się również na zwiększoną zwrotność maszyny, co ma znaczenie w przypadku małych i niedostępnych pomieszczeń.

Praca bez przerwy

Czyszczenie za pomocą maszyn kablowych nie ogranicza się wyłącznie do czasu rozładowania baterii. Wręcz przeciwnie – zasilanie z sieci gwarantuje nam długą i bezawaryjną pracę. Oczywiście ma to również ogromne znaczenie w kontekście oczyszczania dużych przestrzeni. To jednak nie wszystko. Większość urządzeń zasilanych kablowo, posiada dodatkowe akumulatory, które umożliwiają zasilenie urządzenia w przypadku krótkotrwałego braku zasilania (max kilka godzin).

Przewodowe urządzenia do mycia podłóg, które są dostępne w naszym asortymencie, mają jeszcze wiele innych zalet, takich jak chociażby zwielokrotniona długość przewodu zasilającego, którego liniowe straty są zminimalizowane praktycznie do zera. Oznacza to, że urządzenie to można wprowadzić w zasadzie wszędzie.

Więcej dowiesz się na: http://www.numatic-haerson.pl/produkt/maszyna-do-mycia-podlog-numatic-tt-1840/